Ďakujeme vám! Získali sme prestížne ocenenie. | Dixi

Ďakujeme vám! Získali sme prestížne ocenenie.

15. 03. 2023, Dixi
„Naši zákazníci sú naša rodina. Vy ste náš zákazník, moje deti sú náš zákazník, naši susedia tiež. My zákazníkov stretávame denno-denne na ulici, “ povedal nedávno v rozhovore pre Levosphere Ivan Milý, majiteľ spoločnosti, ktorá pre vás vyrába značku DiXi.
 

Zrkadlom kvality vývoja a výroby produktu je spokojný zákazník

 
Ďakujeme, že ste spokojní!  Presviedča nás o tom nielen to, že DiXi dnes nájdete takmer v každej domácnosti, ale aj čerstvé ocenenie Best Buy Award.
 
Kto by to bol povedal pred dvanástimi rokmi, keď ešte nebolo jasné, či značka DiXi prežije. V roku 2010 sa rozhodla spoločnosť de Miclén prestať na trh DiXi dodávať a Ivan Milý sa DiXi rozhodol kúpiť. Bola to veľká investícia a aj záväzok.
 
Dnes sa ukazuje, že Slovensko je naozaj verné slovenským značkám a že záchrana DiXi mala zmysel. Sme vám za to, milí zákazníci, veľmi vďační!
 

Šampóny DiXi sú lídrom!

 
Začiatkom roka 2023 získala značka DiXi prestížne ocenenie Best Buy Award od medzinárodnej organizácie ICERTIAS, ktorá meria spotrebiteľské preferencie v oblasti produktov a služieb s ohľadom na pomer ceny a kvality.
 
Podľa prieskumu, ktorý spoločnosť ICERTIAS realizovala na Slovensku na vzorke 1200 respondentov nad 18 rokov, získala značka DiXi najviac preferencií pri rozhodnutí o kúpe šampónu, ktorý ponúka najlepší pomer kvality a ceny na slovenskom trhu.
 
Vďaka vášmu uznaniu a rozhodnutiu kupovať DiXi, milí zákazníci, dokážeme na Spiši tvoriť stovku pracovných miest a zároveň pomáhať. Naša spoločnosť dlhodobo pomáha seniorom, deťom v nemocniciach, ľuďom zasiahnutým vojnou a podporuje rozvoj kultúry, športu a komunitného života v regióne.

 
Na záver vyberáme ešte jeden citát z rozhovoru s Levospehere: „Mali by sme vyrábať iba produkty, ktoré človeku robia dobro a nie také, ktoré ho zotročujú.“ O to sa snažíme a Best Buy Award nám ukazuje, že naša snaha má zmysel. Ďakujeme!  

Blog