Kozmetika na citlivú pleť | Dixi

Kozmetika na citlivú pleť

Citlivá pleť býva väčšinou matná, napnutá a svrbí. Vyznačuje sa tiež sklonom k tvorbe šupiniek a začervenaniu. Skôr starne a je citlivá na vplyvy vonkajšieho prostredia. Takáto pleť si vyžaduje dôkladné čistenie, šetrné odlíčenie a hydratáciu.

Pre špeciálne potreby suchej citlivej pleti sme vyvinuli kozmetický rad Dixi Visage. Tonizujúca pleťová voda s extraktom z prasličky roľnej a vysokým obsahom kyseliny kremičitej spevňuje pokožku a sťahuje póry. Komplex s ureou zase pokožku zvláčňuje a navracia jej pružnosť. Dokonale vyčistená pleť je potom pripravená vsterbať živiny obsiahnuté v pleťovom kréme Dixi Visage s mandľovým olejom.

Vyskúšajte kozmetiku na citlivú pleť

Mohlo by vás zaujímať

Ako správne vyčistiť pleť

Na zdravú, krásnu a rozžiarenú pokožku iba drahé krémy a séra nestačia. Rovnako dôležité je aj každodenné dôkladné odlíčenie a z času na čas aj hĺbkové čistenie. Aktívne látky obsiahnuté v kozmetike totiž dokážu preniknúť len do dokonale čistých a otvorených pórov.

Koenzým Q10 – tajomstvo mlado vyzerajúcej pleti

Čas a s ním súvisiace pribúdanie vrások sa síce nedá zastaviť, ale so správne zvolenou kozmetikou vieme prácu genetiky trocha „pribrzdiť“. Odpoveďou na to, ako si zachovať dokonalú pleť bez vrások čo najdlhšie, je koenzým Q10.

Blog