6.99€
Zvýhodená cena

Dixi Tmavé hrozno darčeková kazeta

Unikátny vianočný darček pre každú ženu. Darčeková kazeta Dixi Tmavé hrozno poteší aj vašu nežnú polovičku. Sprchový gél, sprchový peeling a ponožky Fusakle. Zamilujte si hydratovanú a hebkú pokožku a k tomu hrejivé ponožky, ktoré zahrejú aj počas najchladnejších dní!

11,99 €
Cena s DPH

Popis

Zamilujte sa zmyselnej vône tmavého hrozna vďaka sprchovému gélu a peelingu a hrejivé ponožky k tomu. Táto kombinácia vám zabezpečí hebkú, jemnú a hydratovanú pokožku a príjemný hrejivý pocit vďaka ponožkám Fusakle aj počas chladných dní!

Dixi darčeková kazeta obsahuje:

Sprchový gél Tmavé hrozno, plné extraktu z viniča hroznorodého. Spolu s olejom z hroznových  jadier tvoria dokonalé antioxidanty, ktoré spomaľujú proces starnutia. Výsledkom je vláčna pokožka po každom sprchovaní. 

Sprchový peeling Tmavé hrozno premení vašu pokožku na hodvábny závoj!Vďaka jemnými čiastočkami drvenej škrupinky vlašských orechov odstránite s pokožky všetky odumreté bunky. Zvláčňujúci glycerín sa postará o hydratáciu a výživu. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka hladká a pružná. 

Peeling Tmavé hrozno

  • bojuje s celulitídou 
  • je skvelým gélom na holenie
  • zjemňuje chĺpky a zabraňuje zarastaniu chĺpkov

Súvisiace produkty

Blog