SVET SVIŠŤOV

Ani ste sa nenazdali a z vašich malých uzlíčkov sú odrazu škôlkári. Zvedaví, hraví, občas trocha nezbední, skrátka také malé svište. A ako správni “veľkáči”, aj oni túžia mať vlastný sprcháč a šampón, tak ako má mamka a ocko. Preto sme pre nich vyvinuli jedinečnú kozmetiku, ktorá bude patriť len im a s ktorou bude každé sprchovanie veľké dobrodružstvo.

Spolu so SVIŠŤAMI budú vaši malí nezbedníci objavovať svet prírody okolo seba. Spoznajú zvieratká, ktoré žijú v lesoch a vysoko v skalách našich veľhôr. Naučia sa viac o ich spôsobe života a o potrebe chrániť ich. Vitajte u SVIŠŤOV.DIXI SVIŠTE

Slovenská prírodná kozmetika vyvinutá pre detské vlásky a pokožku, je dermatologicky testovaná a neobsahuje látky škodiace organizmu vášho dieťatka ani životnému prostrediu. Packu na to!


PH JEMNÉ K DETSKEJ POKOŽKE

Jemná a ošetrujúca receptúra DIXI SVIŠTE bola vyvinutá špeciálne pre detskú pokožku, ktorá je omnoho citlivejšia ako pokožka dospelého človeka. Ideálna detská kozmetika by mala mať zľahka kyslejšie pH, aby sa počas umývania nenarušila kožná bariéra a aby jemná detská pokožka ostala dostatočne hydratovaná. Detská kozmetika DIXI SVIŠTE túto podmienku spĺňa a postará sa o pokožku vašich škôlkarov s láskou a nehou.

ŠŤAVNATOSŤ JAHÔDOK A MALÍN

Pre nežné mladé dámy, ktorým učarovala sladkosť jahôdok a malín. Ich obľúbenými farbami sú ružová a fialová, ale pozor, nenechajte sa zmiasť! V každej malej princeznej sa skrýva kúsok rebelky, ktorá nemá problém obuť si svoje gumáky a vyraziť do dažďa.

S touto vôňou sme pripravili:

Sprchový gél

Šampón a balzám na vlasy

Sprej na ľahké rozčesávanie vláskovHORSKÉ DOBRODRUŽSTVO

Pre malých nezbedníkov, ktorí sa neboja žiadneho dobrodružstva. Sú stále v pohybe, takže chytiť ich je poriadna fuška.  Les je ich druhým domovom a niet skaly, na ktorú by nevyliezli. Radi spoznávajú nové veci a ako správni prieskumníci, majú večne milión otázok.

S touto vôňou sme pripravili:

Šampón a sprchový gél

CUKRÍKOVÝ SVET

Pre všetky veselé deti, ktoré zbožňujú cukríky a celý rok sa tešia na letné prázdniny. Slnko a dobrodružstvo pri vode, to je predsa najviac! Stačí deka, uterák, plávacie koleso, pár kamarátov a zábava sa môže začať.

S touto vôňou sme pripravili:

Šampón a sprchový gélProdukty
Šampón a balzam na vlasy Dixi Svište pre dievčatká
  • šetrne umýva vlásky
  • uľahčuje rozčesávanie
  • príjemne vonia
sprej na rozčesávání vlasů
Sprej na rozčesávání vlásků Dixi Svišti
  • usnadňuje rozčesávání
  • příjemně voníSPOZNAJ ŽIVOT V LESE

Svište sprevádzajú deti svetom tatranskej prírody, plnej vzácných pokladov. Hravým spôsobom ich naučia, ako žijú divé zvieratká.ZABÁVAJ SA SO SVIŠŤAMI

Zabav sa a skamaráť sa so zvieratkami, ktoré žijú v našich horách a lesoch.