Prípravky na starostlivosť o vlasy mužov

Muži sa o svoje vlasy starajú rozdielne ako ženy. Mužská vlasová pokožka tvorí o 50% viac mazu než ženská a muži napríklad, majú oveľa slabšiu bariéru pokožky hlavy než ženy. Preto sú náchylnejší na vznik lupín. Práve kvôli týmto rozdielom je dôležité zvoliť vhodnú vlasovú kozmetiku, ktorá mužskú pokožku hlavy ošetrí a vyčistí. Dixi starostlivosť o mužské vlasy je vytvorená tak, aby poskytla mužom skutočne to, čo potrebujú.

Pre rýchlo sa mastniace vlasy sú tu šampóny, vlasové vody a ampulky, ktoré dokážu regulovať tvorbu mazu a zanechávajú tak pocit čerstvo umytých vlasov dlhšie. Riedke vlasy náchylné na vypadávanie zase nabije kofeín, ktorý posilňuje vlasové folikuly a vlasy sa tak stávajú silnejšími. Kofeín tiež pomáha zastaviť vypadávanie vlasov a napomáha obnove rastu nových. 

Vyskúšajte kozmetiku na mužské vlasy

Všetky výrobky Dixi starostlivosť o mužské vlasy vás nabijú energiou a dôkladne očistia telo i vlasy. Sú vytvorené tak, aby ste v jednom obale našli sprchový gél a šampón. To oceníte hlavne vtedy, keď potrebujete šetriť čas v kúpeľni. Rad starostlivosti o mužské vlasy od Dixi, vlasy zbytočne nezaťažuje a neobsahuje silikóny ani parabény.

Blog