Regeneračný olej na vlasy 100 ml

5.00 / 5

Regeneračný olej na vlasy s extraktom z Tiaré - monoi olej poskytne suchým, poškodeným a namáhaným vlasom potrebnú regeneráciu. Ošetrujúci olej na suché končeky vyhladzuje vlasy a zanecháva ich hodvábne hebké.

3,69 Cena s DPH

Za nákup získate 3 vernostné body


Popis

Regeneráciu v pár kvapkách vám poskytne Dixi Regeneračný olej na vlasy s obsahom extraktu z kvetov Tiaré. Napomáha vyhladzovať povrch vlasu a rozštiepené končeky, dodáva vlasom lesk, pružnosť a hebkosť. Dixi Regeneračný olej na vlasy je vhodný pre namáhané, suché a poškodené vlasy.

Použitie

1. Pred umytím vlasov.
Nakvapkajte pár kvapiek Dixi Regeneračného oleja do dlaní a jemne naneste na vlasy po ich celej dĺžke. Nechajte pôsobiť minimálne 3 minúty. Vlasy si umyte a upravte ako zvyčajne.

2. Po umytí vlasov.
Umyte si vlasy a presušte uterákom. Nakvapkajte pár kvapiek Dixi Regeneračného oleja do dlaní a jemne naneste na vlasy po ich celej dĺžke. Vlasy neoplachujte a pokračujte s úpravou ako zvyčajne.

3. Styling na suché vlasy.
Vlasy si upravte ako zvyčajne. Na dokončenie finálneho účesu nakvapkajte pár kvapiek Dixi Regeneračného oleja do dlaní a naneste na vlasy podľa potreby.

Prísady

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol,Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Flower, Tocopherol, Parfum, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene.

Objem

100 ml


+ Účinky
  • napomáha regenerovať vlasy
  • dodáva vlasom lesk

+ Typ vlasov
  • poškodené vlasy
  • oslabené vlasy
  • namáhané vlasy

+ Zloženie
  • extrakt z Tiaré - monoi olej

Pridať recenziu


Súvisiace produkty

Blog