Rast vlasov | Dixi

Vlasové vody na rast vlasov

Aby vlasy rástli potrebujú tie správne vitamíny a výživu. Ak hľadáte spôsob ako podporiť zdravý rast nových vlasov a zabojovať proti vypadávaniu,  doplňte do svojej starostlivosti aj vlasové vody od Dixi.

Regeneračná vlasová voda obsahuje vitamín F a pantenol, ktoré dokážu vyživiť vlasy, podporiť ich zdravý rast a posilniť ich od korienkov až po končeky. Ak sú vaše vlasy navyše suché alebo naopak mastné, použite vhodný druh vlasovej vody a vyriešte oba problémy naraz.

Nezmývateľné vlasové vody podporujúce rast vlasov sa rýchlo vstrebávajú do pokožky hlavy. Prenikajú do hĺbky vlasových folikul, kde aktivujú prirodzený rast vlasov a dodávajú potrebnú výživu.

 

Vyskúšajte vlasové vody na rast vlasov

Mohlo by vás zaujímať

10 spôsobov ako podporiť rast vašich vlasov

Vlasy sú korunou našej krásy, a preto s nimi treba zaobchádzať v rukavičkách, najmä ak chcete, aby boli krásne, lesklé a rýchlo rástli. Pripravili sme pre vás 10 účinných spôsobov, vďaka ktorým môžete urýchliť rast vašich vlasov prirodzene a zdravo.

Prečo nám vypadávajú vlasy?

Vlasy dokážu o človeku povedať mnoho. Predovšetkým o jeho celkovom zdravotnom stave. Ak vám vypadávajú vlasy viac, ako je bežné, treba zbystriť pozornosť. Prečo sa to vlastne deje a čo robiť, keď vaša koruna krásy stratí na objeme?

Blog