suchý pivonkový šampón Dixi

Suchý šampón Pivonka

Dixi suchý šampón Pivonka je tu pre rýchle riešenie, keď nemáte čas na sprchu. Suchý šampón v praktickom balení za pár sekúnd osvieži mastné korienky vlasov, bez použitia vody. Vlasy krásne voňajú a získajú bohatý objem. Bez silikónov, parabénov či farbív.

3,59 Cena s DPH

Za nákup získate 3 vernostné body


Popis

Suchý šampón Dixi Pivonka s jemnou sviežou vôňou a v praktickom balení je presne to, čo jemné vlasy bez objemu potrebujú. Okamžite dodá pocit čistoty a sviežosti. Suchý šampón Dixi je ideálny pre rýchle použitie, ak nemáte čas na sprchu. Vlasy oživí, odstráni z  nich nadbytočnú mastnotu a zväčší ich objem. So suchým šampónom Dixi získate ihneď a bez umývania pocit čistých a sviežich vlasov.

Použitie

Nádobu pred každým použitím dôkladne pretrepte. Na suché, učesané vlasy nastriekajte šampón ku korienkom zo vzdialenosti 20 cm. Nechajte pôsobiť na vlasoch po dobu približne 2 minút. Ak chcete vytvoriť čo najväčší objem, šampón do vlasov vmasírujte. Následne šampón z vlasov vyčešte od korienkov ku končekom.
Nestriekajte do očí.

Upozornenie: Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C/122 °F.

Objem

180 ml

Zloženie

Butane, Propane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Alcohol Denat., Aqua (Water), Isobutane, Diatomaceous Earth, Paeonia Officinalis (Peony) Flower Extract, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum (Fragrance)


+ Účinky
  • osviežuje vlasy
  • dodáva objem
  • vlasy krásne prevonia

+ Typ vlasov
  • všetky typy vlasov

+ Prísady
  • extrakt z kvetu pivónie

Pridať recenziu


Súvisiace produkty

Blog