Prípravky proti vypadávaniu vlasov | Dixi

Prípravky proti vypadávaniu vlasov

Máte pocit, že vám vlasy rednú a tých vypadaných je stále viac? Vypadávanie vlasov má rôzne príčiny. Môže za tým byť stres, zlá životospráva alebo aj bežné starnutie. Proces straty vlasov sa ale dá spomaliť, či dokonca zastaviť. Ak chcete s týmto problémom bojovať, vyskúšajte kozmetiku Dixi.

Naše šampóny a prípravky obsahujú aktívne látky, ktoré zvyšujú cirkuláciu krvi, ako napríklad kofeín. Prírodné extrakty zo žihľavy, brezy alebo komplexu 7 bylín zase prirodzene vplývajú na odolnosť vlasov a vlasových folikul. Výsledkom pravidelného používania sú husté a zdravé vlasy.

Pustite sa do aktívneho boja proti vypadávaniu vlasov s expertom na starostlivosť o vlasy!

Vyskúšajte prípravky proti vypadávaniu vlasov

Mohlo by vás zaujímať

Prečo nám vypadávajú vlasy?

Vlasy dokážu o človeku povedať mnoho. Predovšetkým o jeho celkovom zdravotnom stave. Ak vám vypadávajú vlasy viac, ako je bežné, treba zbystriť pozornosť. Prečo sa to vlastne deje a čo robiť, keď vaša koruna krásy stratí na objeme?

10 spôsobov ako podporiť rast vašich vlasov

Vlasy sú korunou našej krásy, a preto s nimi treba zaobchádzať v rukavičkách, najmä ak chcete, aby boli krásne, lesklé a rýchlo rástli. Pripravili sme pre vás 10 účinných spôsobov, vďaka ktorým môžete urýchliť rast vašich vlasov prirodzene a zdravo.

Blog