Prípravky proti vypadávaniu vlasov u žien | Dixi

Prípravky proti vypadávaniu vlasov u žien

Nadmerné vypadávanie vlasov dámy stresuje a ovplyvňuje aj ich sebavedomie. Je prirodzené, že počas dňa nám isté množstvo vlasov vypadne. Čo ale v prípade, ak je vypadávanie nadmerné a vlasy viditeľne rednú? 

Dôvodov, prečo vlasy padajú môže byť niekoľko – stres, zlá životospráva, dedičnosť alebo hormonálne zmeny. Prvou pomocou proti vypadávaniu vlasov sú nevyhnutné vitamíny a živiny, ktoré vlasy posilnia a vypadávanie zastavia.

Prírodné výťažky zo žihľavy, brezy, lopúcha či vitamíny sú v kozmetických prípravkoch Dixi namiešané tak, aby proti rednutiu vašich vlasov účinne zakročili. Neobsahujú parabény ani silikóny a ľahko sa dostávajú ku korienkom.

Ak chcete zastaviť nadmerné vypadávanie vlasov je potrebné siahnúť po komplexnej starostlivosti o vlasy. Nezabúdajte ani na kvalitnú stravu, zdravý pohyb a vitamínové doplnky špeciálne určené pre vlasy.

VÁŠ PROBLÉM VYRIEŠIA

Mohlo by vás zaujímať

Prečo nám vypadávajú vlasy?

Vlasy dokážu o človeku povedať mnoho. Predovšetkým o jeho celkovom zdravotnom stave. Ak vám vypadávajú vlasy viac, ako je bežné, treba zbystriť pozornosť. Prečo sa to vlastne deje a čo robiť, keď vaša koruna krásy stratí na objeme?

10 spôsobov ako podporiť rast vašich vlasov

Vlasy sú korunou našej krásy, a preto s nimi treba zaobchádzať v rukavičkách, najmä ak chcete, aby boli krásne, lesklé a rýchlo rástli. Pripravili sme pre vás 10 účinných spôsobov, vďaka ktorým môžete urýchliť rast vašich vlasov prirodzene a zdravo.

Blog