Darčekový set pre chlapcov DiXi Svište Michal

Pre nášho ochrancu hôr Michala nie je nič nemožné a preto pre malých svišťou pribalil do krabice všetko čo potrebujú. A  aby sa nezbedníci nenudili, pripravil pre nich aj  vystrihovacie postavičky na domáce svištie divadlo. Tak hor sa do toho!

8,09 Cena s DPH

Za nákup získate 8 vernostných bodov


Popis

Tri veselé produkty s jemnou ošetrujúcou receptúrou vyvinutou špeciálne pre detskú pokožku spravia z každého sprchovania či kúpania rozprávkový zážitok. Dva sprchové gély 2v1 so sviežou vôňou hôr a cukríkov a pena do kúpeľa, to je dokonalý darček pre všetky malé svište.

SET OBSAHUJE

DiXi Svište Sviežosť a sila hôr šampón a sprchový gél 250 ml
DiXi Svište Sladkosť cukríkového sna šampón a sprchový gél 250 ml
DiXi Svište Bublinkové dobrodružstvo pena do kúpeľa 250 ml

DiXi Svište Sviežosť a sila hôr šampón a sprchový gél

Detský sprchový gél so sviežou vôňou dostane do vane aj toho najväčšieho výmyselníka. Šetrné zloženie nedráždi detskú pokožku a rešpektuje jej prirodzené pH.

DiXi Svište Sladkosť cukríkového sna šampón a sprchový

Detský sprchový gél so sladkou vôňou cukríkov ulahodí drobcom aj maminke. Urobte deťom z kúpania zábavu. Šetrné zloženie nedráždi detskú pokožku a rešpektuje jej prirodzené pH.

DiXi Svište Bublinkové dobrodružstvo pena do kúpeľa

Aj vaše deti milujú kúpeľ ako naše svište? Pripravte im voňavý kúpeľ a bohatú nádielku bubliniek . Šetrné zloženie nedráždi detskú pokožku a rešpektuje jej prirodzené pH. Dermatologický testované.


+ ZLOŽENIE
  • dermatologicky testované
  • bez parabénov
  • bez silikónov
  • bez syntetických farieb

Pridať recenziu


Súvisiace produkty

Blog