Darčekový set pre dievčatká DiXi Svište Grétka

Jahôdky, maliny, bublinky a bohatá pena všade kde sa obzriete. Darčekový set nabitý sladučkou vôňou pre malé krásavice, ktoré sa rady parádia. Vďaka vystrihovačkám na obale, si spolu môžete zahrať aj  domáce svištie divadlo s našou Grétkou v hlavnej úlohe.

8,09 Cena s DPH

Za nákup získate 8 vernostných bodov


Popis

Šťavnatý jahôdkovo –  malinový set produktov pre malé slečny so šampónom a balzamom, voňavým sprejom na rozčesávanie jemných vláskov a nadýchanou bublinkovou penou do kúpeľa. Nesmie chýbať v kúpeľni žiadnej malej „svištice“.

SET OBSAHUJE

DiXi Svište Šťavnatosť jahôdok a malín šampón a balzam na vlasy 250 ml
DiXi Svište Šťavnatosť jahôdok a malín sprej na ľahké rozčesávanie vláskov 150 ml
DiXi Svište Bublinkové dobrodružstvo pena do kúpeľa 250 ml

DiXi Svište Šťavnatosť jahôdok a malín šampón a balzam na vlasy

Šampón a balzam na vlasy Dixi Svište so sladkou ovocnou vôňou, umýva a uľahčuje rozčesávanie vláskov. Jemná a ošetrujúca receptúra vyvinutá je špeciálne pre deti.

DiXi Svište Šťavnatosť jahôdok a malín sprej na ľahké rozčesávanie vláskov

Rozčesať zauzlené detské vlásky bude od teraz jahoda! Dixi Svište sprej na rozčesávanie vláskov so šťavnatou ovocnou vôňou jahôdok a malín uľahčuje rozčesávanie nepoddajných alebo zauzlených vláskov. Jemná a ošetrujúca receptúra bola vyvinutá špeciálne pre deti. Vďaka praktickej pumpe sa sprej jednoducho aplikuje a poradí si aj s tými najzauzlenejšími vláskami. Vhodné aj pre maminy.

DiXi Svište Bublinkové dobrodružstvo pena do kúpeľa

Pena do kúpeľa DiXi Svište vyčarí úsmev na tvári vašich detí a prevedie ich voňavým bublinkovým dobrodružstvom. Jemná a ošetrujúca receptúra vyvinutá špeciálne pre deti.


+ ZLOŽENIE
  • dermatologicky testované
  • bez parabénov
  • bez silikónov
  • bez syntetických farieb

Pridať recenziu


Súvisiace produkty

Blog