Darčekový set Šťavnatá odmena

5.00 / 5

Nechajte sa uniesť vo víre energie, vône exotického ovocia a prírodných olejov. Darujte kúsok exotiky, ktorá osvieži každý jeden deň.

7,99 Cena s DPH

Za nákup získate 7 vernostných bodov


Popis

Darčekový set plný energie exotického ovocia a vzácnych olejov. Sprchový gél so šťavnatou vôňou pomarančov a grepov pri každom sprchovaní pokožku osvieži, telové mlieko  s avokádovým a mandľovým olejom ju zvláčni a hydratuje a zmäkčujúci krém na nohy s obsahom oleja z jojoby a avokáda uľaví aj nohám so stvrdnutou pokožkou.

SET OBSAHUJE

DiXi Pomaranč a Grep sprchový gél 250 ml
DiXi Avokádo a Mandľa telové mlieko 200ml
DiXi Foot care Jojoba & Avokádo krém na nohy 100 g

DiXi Pomaranč a Grep sprchový gél

Dixi sprchový gél so šťavnatou vôňou pomarančov a grepov vás nabije novou energiou. Jemné zloženie šetrne očistí pokožku a zároveň ju vyživí. Hydratačné a zvláčňujúce zložky oživia pokožku pri každom sprchovaní.

DiXi Avokádo a Mandľa telové mlieko

Telové mlieko s vyživujúcim extraktom z Avokáda a Mandle je tým správnym riešením na dosiahnutie dostatočne hydratovanej a vyživenej pokožky.

DiXi Foot care Jojoba & Avokádo krém na nohy

Suché nohy a popraskané päty? Zmeňte to raz a navždy. Dixi Foot Care zmäkčujúci krém je špeciálne určený na popraskané päty a suchú pokožku chodidiel, ktoré potrebujú hydratáciu. Krém premení suchu pokožku na vláčnu a vyživenú. Nehanbite sa viac za svoje nohy.


+ TYP POKOŽKY
  • všetky typy pokožky

+ ZLOŽENIE
  • prírodné extrakty z pomaranča a grepu
  • vzácny avokádový a mandľový olej
  • extrakt z jojoby

Pridať recenziu


Súvisiace produkty

Blog