Z nemocnice za dobrodružstvom

Postaráme sa každému detskému onkologickému pacientovi o zdravú kozmetiku, zábavu a zážitok.

DiXi svište Grétka, Adam a Michal si okrem bubliniek a vôní pripravili pre každého pacienta denné úlohy, ktoré ho  pripravia na dobrodružstvo v Bachledke, ktorá pre detských onkopacientov otvára brány do svojich bezbarierových atrakcií.

ČO NA DETI ČAKÁ?

Štartovací balíček

  • sada kozmetiky DiXi Svište, ktorá sa postará jemnej pokožke o potrebnú hygienu a citlivej duši o relax. Rovnako dodáme kozmetiku aj pre rodiča.

Príprava a sprevádzanie

  • úlohy a zábavné hry o prírode a pohybe v nej na každý deň s množstvom tvorivých pomôcok. Vyplnia čas, vzdelajú a podporia tvorivosť.

Návrat

  • po ukončení liečby pre hrdinu a rodiča, ktorý s ním trávil čas medzi stenami izby, čaká voľný vstup na bezbarierový a family friendly Chodník korunami stromov alebo do Kráľovstva lesa v Bachledke. Deti môžu navštíviť aj našu firmu, kde si vyskúšajú laboratórium a odnesú ďalšiu kozmetiku, ktorá ich bude chrániť pred bacilmi.

Spolupracujúce organizácie

• Deťom s rakovinou

• Svetielko nádeje 

• Svetielko pomoci 

„Pre dieťa a rodiča sú dni v nemocnici dlhé a náročné. Získať popri tak potrebnej citlivej starostlivosti o hygienu aj zábavu a perspektívu pre návrat do normálneho života dokáže liečbu spríjemniť." 

Ľudmila Kolesárová, senior brand manažérka značky DiXi a bývalá manažérka n.o. Dobrý anjel

„Sme radi, že dokážeme cez kozmetiku vyrábanú a vyvíjanú pod Tatrami pomáhať ďalšej a veľmi zraniteľnej skupine." 

Ivan Milý, CEO Herba Drug, výrobcu DiXi

„Všetci malí pacienti detskej onkológie a ich rodičia majú náš veľký obdiv a úctu za odhodlanie a vytrvalosť, s ktorou zvládajú ťažké a dlhé chvíle liečby. Je nám cťou byť partnerom tohto krásneho projektu a darovať deťom a ich rodičom výlet a spoločné zážitky. Areál strediska Bachledka je predurčený a plne vybavený pre výlet celej rodiny od bábätiek po starších ľudí v dobrej i zlej fyzickej kondícii. Veríme, že u nás nájdu tak potrebné iné príjemné myšlienky a radosť zo spoločných zážitkov v krásnom prostredí.“ 

Martina Múdra, marketingová manažérka strediska BACHLEDKA Ski & Sun v Ždiari.