DiXi Svište

BLOG_DIXIArtboard-2-80

SVET SVIŠŤOV

Ani ste sa nenazdali a z vašich malých uzlíčkov sú odrazu škôlkári. Zvedaví, hraví, občas trocha nezbední, skrátka také malé svište. A ako správni “veľkáči”, aj oni túžia mať vlastný sprcháč a šampón, tak ako má mamka a ocko. Preto sme pre nich vyvinuli jedinečnú kozmetiku, ktorá bude patriť len im a s ktorou bude každé sprchovanie veľké dobrodružstvo.

Spolu so SVIŠŤAMI budú vaši malí nezbedníci objavovať svet prírody okolo seba. Spoznajú zvieratká, ktoré žijú v lesoch a vysoko v skalách našich veľhôr. Naučia sa viac o ich spôsobe života a o potrebe chrániť ich. Vitajte u SVIŠŤOV.

   Dermatologicky testované
 
Dermatologicky testované

bezpečné produkty, ktoré prešli testami odborníkov.

Bez syntetických  farbív
 
Bez syntetických farbív

do výrobkov nie sú dodatočne pridávané umelé farbivá.

Bez parabénov

Bez parabénov

výrobky neobsahujú konzervačné látky na báze parabénov.

Bez silikónov
 
Bez silikónov

neobsahujú silikóny, ktoré by zaťažovali vlasy či životné prostredie.

Jemné zloženie
 
Jemné zloženie

z prírodných zdrojov, využívané aj v potravinárstve.

 

 

sviste_blogArtboard 2PH JEMNÉ K DETSKEJ POKOŽKE

Jemná a ošetrujúca receptúra DIXI SVIŠTE bola vyvinutá špeciálne pre detskú pokožku, ktorá je omnoho citlivejšia ako pokožka dospelého človeka. Ideálna detská kozmetika by mala mať zľahka kyslejšie pH, aby sa počas umývania nenarušila kožná bariéra a aby jemná detská pokožka ostala dostatočne hydratovaná. Detská kozmetika DIXI SVIŠTE túto podmienku spĺňa a postará sa o pokožku vašich škôlkarov s láskou a nehou.

sviste_blogArtboard 1

ŠŤAVNATOSŤ JAHÔDOK A MALÍN

Pre nežné mladé dámy, ktorým učarovala sladkosť jahôdok a malín. Ich obľúbenými farbami sú ružová a fialová, ale pozor, nenechajte sa zmiasť! V každej malej princeznej sa skrýva kúsok rebelky, ktorá nemá problém obuť si svoje gumáky a vyraziť do dažďa.

S touto vôňou sme pripravili:

Sprchový gél

Šampón a balzám na vlasy

Sprej na ľahké rozčesávanie vláskov

sviste_blogArtboard 3

HORSKÉ DOBRODRUŽSTVO

Pre malých nezbedníkov, ktorí sa neboja žiadneho dobrodružstva. Sú stále v pohybe, takže chytiť ich je poriadna fuška. Les je ich druhým domovom a niet skaly, na ktorú by nevyliezli. Radi spoznávajú nové veci a ako správni prieskumníci, majú večne milión otázok.

S touto vôňou sme pripravili:

Šampón a sprchový gél

sviste_blogArtboard 4

CUKRÍKOVÝ SVET

Pre všetky veselé deti, ktoré zbožňujú cukríky a celý rok sa tešia na letné prázdniny. Slnko a dobrodružstvo pri vode, to je predsa najviac! Stačí deka, uterák, plávacie koleso, pár kamarátov a zábava sa môže začať.

S touto vôňou sme pripravili:

Šampón a sprchový gél

sviste_blogArtboard 5

ČISTÉ RUČIČKY

Dixi Svište spod Tatier sa starajú aj o čistotu a ochranu detí pred vírusmi. Penové mydlo urobí z umývania rúčok tie najzábavnejšie chvíle dňa. Hravá a bohatá pena zabezpečí čisté rúčky aj tým najväčším šibalom, ktorí stále niečo chytajú a objavujú.Chystajú sa vaši drobci do školy či škôlky? Nezabudnite im do tašky pribaliť dezinfekčný gél pre ich rúčky. Testovaný výrobok, ktorý zabije koronavírusy a baktérie už do 2 minút. Šikovné balenie sa zmestí do každej tašky, či vrecúška.

 

NAŠE PRODUKTY

dixi-sviste